Avcılar Banyo Tadilat Uygulaması

İstanbul ili Avcılar ilçesinin güzide projelerinden Bizim Evler Avcılar sitesine yaptığımız çalışmayı siizlerle paylaşmak istedik.Müşterimiz bizleri aradığında nasıl bir uygulama yapılacağını detaylı bir şekilde anlattık. Ücretsiz ev tadilatı keşfi hizmetimizde öncelikle 3 D modelleme programı ile yapacağımız uygulamanın sonuç aşamasını gösterdik. Kullanacağımız malzeme detayları ve en doğru uygulama tekniğini anlattık. Fiyat konusunda tüm detaylar şeffaf bir şekilde hesaplandı.

Beyaz Banyo Dolabı  Uygulaması

Banyonun daha aydınlık bir görünümde olması için beyaz tonların hakim olduğu bir dolap tercihi doğrultusunda nem ve suya dayanıklı ithal malzeme kullanıldı. Yüksek tavan boyutları nedeniyle modüler dolap yerine marangoz ustalarımızın ev dekorasyonu ve konseptine uygun olan modeli imal ettik. Zemin ve duvarda özellikle açık tonlarda Kale Seramik ürünleri tercih edildi. Kaliteli dolap ve seramiğin renk uyumu sayesinde banyo gerçek bir yaşam alanına dönüştü.

Banyo Dekorasyonu Fiyatı

Tüm malzeme müşterimiz tarafından temin edildi. Elektirik aksamı ustamız tarafından yapıldı. Aydınlatma ekipmanları ve uygulamanın yanı sıra marangoz ustamızın ve seramik ustamızında çalışma ücretleri dahilinde 3000 tl gibi çok uygun bir fiyata çalışma tamamlandı. Banyomuzda tadilat öncesi alınan molozlar tahliye edildi. Tüm bu çalışma 1 hafta gibi kısa bir sürede sonlandırıldı.