İstanbul ili Başakşehir ilçesi sınırlarında kalan Bahçeşehir mahallesi sınırları içinde oldukça elit yaşan konseptine sahip Ağaoğlu My Town Ispartakule evlerinde banyo tadilatı uygulamasını gerçekleştirdik.

Banyo Tadilatı Uygulaması Islak Yüzey Döşemeleri

Müşterimizin istediği doğrultusunda zemin ve duvarlarda dekoratif birinci kalite fayans uygulası yapıldı. Dış yüzeyde damperli cam uygulamasını üzel kesim ve alana uygun ölçülerde hazırladık. Duşakabiin dışındaki dolaplar için ithal su ve buhara dayanıklı nem tutmayan MDF ve mermer uygulaması tercih edildi.

Tadilat Bir Haftada Bitti

Cam ve elektrik ustaları ile fayans ustasının birlikte organize olması sayesinde doğru planlama ile tadilat bir hafta gibi kısa bir sürede tamamlandı. Ev tadilatı uygulamalarımızı yaparken müşterimize en kaliteli hizmeti en hızlı sürede teslim etmek istiyoruz. Ev içi tadilat uygulamalarının en zorlu ve sıkıcı yanı ev içinde bitmeyen çalışmalar ve temizlik olmaktadır. Yaptığımız tüm dekorasyon projelerinde temizlik ve tüm detaylar frmamız güvencesindedir.

Boya Ve Son Dokunuş

Tadilat çalışmamızın hemen bitiminde boya ustası dekorasyonun son dokunuşu olan boya işlemini tamamladı. Özellikle banyo ve mutfaklar için boya öncesi nem ve rutubete karşı kullanılan özel astarı ardından boya işleminiş uyguladı. Bahçeşehir Ağaoğlu My Town banyo tadilatımız temizlik ekibimizin son dokunuşuyla tamamlandı.