Başakşehir Ev Tadilatı Yatak Odası

İstanbul Başakşehir Avrupa Konutlarında oturan müşterimizin yatak odasını yeniden dekore ettik. Marangozumuz, elektrikçimiz ve boyacımız harika iş çıkardılar. Yatak odası tadilatı 3D bilgisayarlı modelleme ile başladı. Evin dolap için kullanılacak alanları standart ölçülerde olmadığı için alana özel dolap imal etmeliydik.

Yatak Odası Dolabi Montajı

Ustalarımız özenle ölçüm yapılan odanmın hangi bölümlerinin dolap olarak dizayn edeceğini ev sahibi ile birlikte kararlaştırdı. Odada daha ferah ve sade bir etki yaratması için beyaz renkli özel ahşap seçildi. Uygulama öncesi tüm duvarlar boyacı ustalarımız tarafından boyandı . Özellikle dolap arkasında kalacak alanların nefes alması ve rutubetlenmemesi için rutubet önleyici astarlar kullanıldı.  Mobilya atölyemizde özenle hazırlanmış yatak odası dolabı parçaları özenle taşınarak yatak odasına monte edildi. Oda için özel dizayn edilen dolabın daha sonrada farklı evlerde kullanılabilmesi için modüler ve farklı boyutlarda bölünebilir olmasına özen gösterildi.

Özel olarak ölçümle dizaynı hazırlanan dolabın en önemli özelliği ise hiç bir standart dolabıun uymadığı ölü alanın değerlendirilmesi oldu böylece hem oda daralmadan ferah bir ortama kavuştu hemde harika bir dekoratif dolap kazandırdık odamıza.

En Hızlı Ev Tadilatı

En hızlı çünki tüm ustalar organize oldu . Odanın keşfinin yapılması ve işin tamamlanması toplamda 4 gün sürdü. Elektrik ustasınında dördüncü günün sonunda ışıklandırma ekipmanını bitirmesi ile işlem %100 müşteri memnuniyeti ile tamamlandı.