Beşiktaş Akaretler Ev tadilatı Uygulaması

İstanbulun güzide ilçesi Beşiktaşın güzide semti Akaretlerde banyo tadilatı çalışmamızın öncesi ve sonrası görülmekte. Detaylı olarak sizlere yapılan çalışmaları kısaca özetleyeceğiz. Bina ve dairenin eski ve bakımsız olduğu öncesi resminde anlaşılmaktadır. Kırk yıllık binada düzenli tadilat çalışması yapılmadığı takdirde ev zamana yenik düşecektir. 

Duşakabin Montajı Ve Klozetler 

Eski görünümde eskimiz olan duşakabin ve klozetler zaman içinde yıprandığından dolayı kullanım ömrü tükenmişti. Müşterimizin istekleri doğrultusunda banyo ölçülerine uyacak en uygun duşakabini seçtik. Yaptığımız özel montaj tekniği ile duşa kabin boyutlarında oynamalar yaptık. Birinci sınıf klozet ve lavabo seramiği seçerken uzun yıllar boyunca özelliğini kaybetmeyecek kaliteli malzemeler seçmeye ve uygulama esnasında tüm detaylara dikkat ettik. Uygulama esnasında en ufak su kaçağı bütün çalışmanın sil baştan yapılmasına ve maliyet kaybına neden olacağı bilincinde çalışmalarımızı yürüttük.

Islak Zeminler ve Duvarlar

Islak zeminler ve duvar Kütahya Seramik premium ürünlerinden seçildi. Çizilmeye karşı ektra dayanıklı seremikler ayrıca anti bakteriel özelliği ile oldukça tercih edilen ürün. Su terazisi bu uygulamada en çok dikkat ettiğimiz husus oldu. Ayrıca su tesisatı ve elektrik tesisatı özenle ve dikkatle döşendi.