Marmara Evleri Mutfak Tadilatı

İstanbul Beylikdüzü ilçesinin prestijli sitelerinden Marmara Evleri projesi içinde eskiyen mutfağımızı yeniledik. Özelliğini ve kullanılabilirliğini yitirmiş olan mutfağımız yeni modern ve daha kullanışlı hale geldi. Mutfak tezgahı mermerinden fayanslarına kadar kaliteli malzeme kullanılan mutfak ışıklandırma sistemi ile daha geniş ve ferah bir görünüm kazandı.Beylikdüzü mutfak tadilatı konusunda oldukça yoğun bir talep yaşanan ilçemiz.

Mutfak Dolabı İmalatı Firmamız Bünyesinde

Mutfağımızın tüm ahşap işleri firmamız fünyesinde bulunan marangozlarımız tarafından su tutmayan öalzemeden imal edildi. Mutfak mermeri özenle çildi. Isıya dayanıklı kir tutmayan kimyasal malzemeyle deforme olmayan siyah granit en güzel seçimlerimizden biri oldu. Mermerin aksine granit bir çok uygulamamızda tercih ettiğimiz malzemelerin başında gelmektedir.

Islak zemin Ve Işıklandırma

Banyomuzun zemininde yüksek kalitesi nedeniyle Kütahya seramik ürünlerini kullandık. Özellikle desenlerin birbirine uyumu konusunda güzel ürünleri bulunan firmada seçenek ve kalite çeşitliliği tercih sebebi oldu. Işıklandırma tertibatı elektrikçi arkadaşlarımız tarafından özenle hazırlandı. Asma tavan içine uygulanan led ışıklandırma sistemi ile hem enerjiden tasarruf edildi hemde aydınlık ferah bir ortam yaratıldı.