OG Mimarlık Dekorasyon

İstanbul genelinde kaliteli ve hızlı tadilat ve dekorasyon hizmeti sunmaktayız. Her ölçekte tadilat işlerini profesyonel kadromuz ile yürütmekteyiz. Ev dekorasyonu , mutfak tadilatı, banyo tadilatı gibi hizmetleri 20 yılı aşgın bir süredir sürdürmekteyiz. 3D bilgisayarlı projelendirme müşteri merkezli ve istekleri doğrultusunda en doğru çözümleri sunan firmamız hizmetinizde.

Ücretsiz Keşif  Ve Fiyatlandırma

İstanbul içinde aynı gün İstanbul dışındaki illere ise bir gün içinde ulaşıp fiyatlandırma yapabilmekteyiz. Fiyatlandırma kriterlerimiz kullanılacak malzeme uygulama alanı ve tadilat süresi gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir. En doğru ve hatasız fiyatlandırma sonrası en uygun fiyatların bizde olduğunu göreceksiniz.

Çözüm Odaklı Hızlı Çalışma

Sorunlara en doğru ve kesin çözümleri üretip müşterilerimizin tadilat ve dekorasyon hizmeti sürelerini minimum seviyeye indirmekteyiz. Hızlı ve kaliiteli çalışma ev tadilatı hizmetinde doğru organizasyon planlaması ile mümkün olmaktadır. İşlerinizi ayrı ayrı ustalarla organize etmek hem pahalı hemde uzun süreceğinden mimarlık hizmeti veren kurumsal şirketlere çalışmak daha doğru olacaktır. Bünyemizde bulunan tüm usta ve yardımcıları maaşlı iş arkadaşlarımızdır. Bu nedenle aldığımız tüm işlerde bir ustamızın işi biter bitmez öbür ustamız işi devralmakta zaman ve para kaybının önüne geçmekteyiz.

Ev Tadilatı İçin Neden Biz

Çözüm odaklı uygun fiyat prensibi ve müşteri memnuniyeti merkezinde çalışmaktayız. Sizi ve isteklerinizi sektördeki 20 yıllık deneyimiimizle biz anlayabiliriz. Tadilat işi günümüzde kaba inşaat işi olmaktan çıkıp sanatsal mekanlar oluşturma işine dönüşmüştür. Bu nedenle sizlerin isteklerine ve hayal gücüne sanatımızı ekleyerek harika yaşam alanları oluşturmaktayız.