Esenyurt Ev Tadilatı

İnnovia gibi prestijli bir yapı firmalarına ev sahipliği yapan Esenyurt İstanbulun yeni parlayan ilçelerinden biridir. Özellikle son 10 yılda inşaat sektöründeki canlanma bu bölgede hayat buldu diyebiliriz. İlk yapılaşmanın üzerinden zaman geçtikçe evlerinde değişiklik yapmak isteyen insan sayısında da artış başlıyor. Müşterimiz bizi aradığında özgün bir tasarımla ev tadilatı yaptırmak istediğini söyledi. Tüm ustalarımızın nezaretinde keşif için eve gidip müşterimizin beklentilerini anlamaya çalıştık.

İlk aşama


İlk çalışma ve başlama aşamamız müşteriye odaklanmak ve isteklerini anlamaktır. Dekorasyonun detayları ile ilgili farklı sorular sorarak tam olarak ne istediğini anlamaya çalışırız. Hayalimizde oluşan şablonu bilgisayar teknisyenimizle 3 boyutlu görselini hazırlar ve müşterimizin tamda bu değişimi isteyip istemediğini kesinleştiririz.

İkinci Aşama

İnci aşama genelde kırma ve yıkım ile ilgili aşamadır. Dikkat edilmesi gereken husus evde bulunan tesisatın yanlış yıkımdan dolayı zarar görmesini engellemektir. Her oda ve koridor elektrik , su ve doğalgaz tesisatı konusunda dikkatle yerleri belirlenir. Yıkım ve kırım işlemi ustalarımız tarafından gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra yapılmaktadır. Oluşabilecek inşaat tozu maska ve gözlük kullanımı olmadan zarar verebilir.

Üçüncü ve Son Aşama 

En son aşamada salon dolapları, banyo dolapları montajı yapılır. Zeminde değişiklik yapılacaksa önce boya işlei sonra zemin değişimi gerçekleşir. Mutfak ve Banyo seramikleri özenle ve dikkatle monte edilir. İşin en sıkıntılı kısmı seramiğin uygulama esnasında uyum ve yerleşiminin doğru olmasıdır.Bütün bu uygulamalar özel ölçümler sonucu hassasiyetle gerçekleştirilmelidir. Esenyurt ev tadilati şirketi tercih ederken tüm usta ve ekipmanlarının kendi bünyesinde bulunduran firma seçmenizde fayda olacaktır.