İstanbul Ev Tadilatı Hizmeti

  Yaşamı huzurlu anlamlı ve mutlu kılan en önemli faktör mekandır. Bulunduğunuz ortamın güzelliği ve ışıltısı içinize işler. Mekan tasarımında insanı mutlu eden çizgiler , renkler, dokular ve ambiyansdır. Bu nedenledirki insan değiştikçe zaman içinde mekanda da değişiklik yapmak ister. Zevklerimiz, beklentilerimiz , tercihlerimize göre mekan dekorasyonuna ihtiyaç duyarız.

Ev Dekorasyonunda Moda Etkisi

   Beğeniler ve sektörel gelişmeler teknolojik değişiklikler insanın hayal güzü tüm bunlar değişken bir yapının taşlarıdır. Durmadan değişen ve değişim sınırı olmayan bu taşlar her an farklı renklerin popüler olmasına neden olabiliyor. Hayatın neredeyse en az yarısını evde geçiriyorken ev tekstilinden eşyasına, zemin döşemesinden boyasına değişmemesi imkansız.
   Yapılan araştırmalar ortalama bir insan hayatı boyunda yaşam alanını en az 5 defa kalıcı değişime tabi tutuyormuş. Bu sektörel bazda büyük bir ekonomik sektörün oluşmasına neden oluyor.Ortalama bir tadilatın otuz bin lira olduğunu düşündüğümüzde bir evin sadece dekorasyonuna bir ömür boyunca yüz elli bin lira gibi bir miktarın harcandığını söyleyebiliriz. Bütün bu hesaplamada ev eşyalarının ve dekoratif ürünlerin dahil edilmediğini söylersek aslında sektörün ne kadar büyük bir iş hacmine sahip olduğu anlaşılır.

Ev Dekorasyonunda Teknolojik Gelişmelerin Etkisi

İlk çağda ev yapı malzemesi olarak doğada bulunan ürünler kullanılırken günümüzde binlerce farklı malzemeden bahsedebiliriz. Yapı teknolojileri teknolojinin tüm dallarında olduğu gibi ilerleme eğilimindedir. Boya teknolojisi, seramik ve ahşap teknikleri , ışıklandırma sektöründe ki gelişmeler hiz durmaksızın ilermeketeler. Tüm sektör içinde moda ve lüks ihtiyaçları da eklediğimizde ev dekorasyonu zorunluluk halini almakta. Isı yalıtım sektörünün son 20 yılda göstermiş olduğu hızlı değişim antibakteriyel banyo ve mutfak dekorayon ürünlerindeki çeşitlilik sektöre hareket kazandırdı. Mutfak ve yatak odası dolaplarında kullanılan raylı sistemler ve ve kaliteli ahşap teknolojileri de bu hıze ayrıca ivma kazandırdı. Sektör o kadar hızla değişime uğruyordu ki sektörde sadece güncel kalabilen dekorasyon firmaları ayakta kalabildi.

Ev Tadilatında Kurumsal Firmanın Önemi

Ev dekorasyonu gibi önemli ve karmaşık bir işi aracı bir firmaya yada taşerona  vermek çok büyük bir hata olacaktır. Sektörde boyacı, marangoz , seramik ustası hatta elektrik teknisyeni bile dekorasyon yaptığını iddia eder. Lakin yaptıkları tek şey bu dört sektör yetkilisinden fiyat alıp üzerine belli oranlarda kar ekleyip size sunmaktır. Sonrasında karşılaşacağınız ev büyük sorun tüm ustalarla tek tek muhattap olmaktır ki 1 haftalık işlem 1 aydan önce bitmez. 
ÖG Mimarlık olarak dekorasyon işleminin tüm aşamaları maaşlı ustalarımız tarafından gerçekleştirilir. Hiç bir işlem ve işçilik için başka bir firmadan çalışan çağırmayız. Bu nedenle mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu gibi komplike işlemleri hızlı garantili ve uygun fiyata yaparız.Kurumsal bir firmanın güvencesi ile 3 yıl sonra karşılaşacağınız bir aksilikte bunu hangi usta yapmıştı derdine düşmezsiniz. 
İstanbul geneline ücretsiz keşif ve ücretlendirme hizmeti ile doğru ve tam fiyatlandırma ile sonradan süprizler yaşamayacağınız ev dekorasyon hizmeti için iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz. ÖG Mimarlık güzelliği mükemmele taşır.