Trio Florya Konutları Mutfak Tadilatı

Bakırköy İstanbul'un en güzel ilçelerinden biri. Florya ise Bakırköy'deki en güzel semt diyebiliriz. Müşterimiz bize web sayfamız üzerinden ulaşarak mutfağında ciddi ev tadilatı ihtiyacı olduğunu belitti. Standart ücretsiz keşif ekibimiz en doğru uygulama için ölçümlerini yaptı. Bilgisayar üzerinde hazırlanan 3D modelleme ile müşterimizin de istekleri dikkate alınarak çalışmamızı hazırladık. Çok kısa bir zaman süresi içinde çalışmamızı bitirdik.

Silestone Granit Mutfak Tezgahı

Mutfağımızda kullanacağımız tüm malzemeler özenle seçildi. Özellikle Silestone  granit bu uygulamada en uygun gördüğümüz mutfak tezgahıydı. Bir çok farklı meyve sularına karşı dayanıksız olduğu sanılsada özel cilası ve kaplamasıyla uzun ömürlü bir mutfak tezgahı olacağını biliyoruz. Ayrıca firma kimyasal aşınmaya karşı on yıl garanti vermesi bu taşı seçmemize etken oldu.

Mutfak Dolapları Özenle Seçildi

ÖG mimarlık olarak en önemli özelliğimiz morangozhanemizde her mutfağa ayrı bir çalışma yapabilme olanağımızın olması. En kaliteli suya ve neme karşı dayanıklı malzemeden üretilmiş mutfak dolapları uyum içinde monte edildi. Tüm mutfak tadilatı uygulamamız 4 gün içinde tamamlandı.